Otázky a odpovědi

Alkyton: Otázky a odpovědi, ptejte se

Datum: 28.11.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Otázky a odpovědi

O čemu je tento web když tu nikdo na nic neodpovídá???

Datum: 25.10.2018

Vložil: Rosta

Titulek: MSDS

Dobrý den.
Je možné si nekde stáhnout MSDS pro Alkyton

Datum: 20.09.2018

Vložil: Kozel

Titulek: Stříkání

Dobrý den,
jaké doporučujete pro stříkání trysky případně pod jakým tlakem stříkat?
Díky

Datum: 19.09.2018

Vložil: Dědičík Vít

Titulek: dotaz ohledně použití

Zdravím, koupil jsem si Galvinol a natřel včera střechu, bylo mi doporučeno 24hodin vyschnutí, teď se u Vás dočítám, že hned po zaschnutí natřít Alkyton, aby se nedostaly částečky prachu na povrch. Mám to přetřít Galvinolem znovu a vzápětí Alkytonem (zapoměl jsem, jedná se o střechu). Mám jseště jeden dotaz, druhou střechu mám natřenou nějakou barvou, kdybych ji chtěl přetřít Alkytonem, mám starou barvu obrousit co jde a přetřít Galvinolem, nebo hned Alkytonem. Předem děkuji za odpověď

Datum: 09.09.2018

Vložil: Jan Karafiat

Titulek: Zaruvzdorna vs barva na rez

Dobry den,
potreboval jsem natrit starsi krbova kamna. V kamennem obchode mi dali Vasi barvu - kovarska cern. Kamna jsem natrel a vse vypadalo skvele do chvile, nez sem v nich zatopil a zacalo se z nich kourit, pripadne neco vyparovat. Po hledani info na internetu si myslim, ze se v obchode spletli a prodali mi barvu - kovarska cern ale pouze na rez, nikoliv zaruvzdornou. Poradite co mam ted delat, prosim? Myslite, ze se po dukladnejsim zatopeni v kamnech barva vypali a vse bude v poradku?
Predem diky za odpoved!

Datum: 06.06.2018

Vložil: Patrik Jeništa

Titulek: Neschne

Dobrý den,
barva 2v1 natřená před 2 měsíci na železo a starší nátěr. Před nátěrem obroušeno odmaštěno. Barva není dodnes suchá. Venku už 14 dni průměrně teploty 16-30. Nějaké vysvětlení?

Datum: 11.05.2018

Vložil: Vladimír Jalč

Titulek: Žáruvzdovná barva

Dobrý den,prosím o radu zda natřít vypalovací barvou i grilovací rošt na kterém se peče maso,nebo rošt radši z nerezu?děkuji Jalč

Datum: 25.04.2018

Vložil: Jan

Titulek: Nátěrový postup

Dobrý den,
chtěl bych Alkyton použít na nátěr stávající plechové střechy. Je z pozinkovaného plechu, byla již několikrát ošetřena barvou (ne Alkytonem). V současnosti je původní barva místy již pryč, občas jsou drobná rezavá místa, na ostatní ploše je ještě původní barva zachována. Jaký byste mi doporučili pracovní a nátěrový postup?
Děkuji za odpověď.

Datum: 01.04.2018

Vložil: Kamila

Titulek: odstranění skvrny z oblečení

Dobrý den,
poradíte mi prosím, jak dostat barvu alkyton z textilie, v případě, že nechci oděv vyhodit?Tričkem jsem se otřela o téměř zaschlý nátěr, mám zkusit ředidlo, nebo to seškrábat/odřezat?
Děkuji za případné typy, co s tím.
Kamila

Datum: 22.04.2018

Vložil: Pavel

Titulek: Re: odstranění skvrny z oblečení

Dobrý den Kamilo, to nebude tak jednoduché. To víte, barva je prevít a barví a drží.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek